visual

Kim jesteśmy

Kancelaria Radcy Prawnego „Jarosław Zubrzycki” istnieje od 2002 roku i od początku swojej działalności skupiała się na świadczeniu usług prawnych głównie podmiotom zagranicznym z branży nieruchomości.  

O naszej sile decyduje umiejętność świadczenia wysoko wyspecjalizowanych usług, a przede wszystkim zdolność do dzielenia się doświadczeniami i wiedza wyniesionymi z tysięcy zrealizowanych transakcji, przeprowadzonych z sukcesem procesów inwestycyjnych, sprawnie nadzorowanych od strony prawnej procesów budowlanych w sposób przystępny i zrozumiały dla języka biznesu. Tak bogate doświadczenie, a jednocześnie zrozumienie branży, w tym także aspektów finansowych i technicznych, sprawia iż proponujemy klientom rozwiązania zapewniające optymalny rezultat.

Dumą napawa nas fakt, iż nasi Klienci pozostają z nami niezmiennie przez te wszystkie lata, powierzają nam swoje kolejne przedsięwzięcia i polecają nas innym przedsiębiorcom. Doradzaliśmy im kiedy podejmowali decyzję o rozpoczęciu inwestycji w Polsce i towarzyszymy im nadal przez cały czas, uczestnicząc w ich rozwoju, podnoszeniu pozycji rynkowej oraz osiąganiu kolejnych celów biznesowych. Jest to też ogromna satysfakcja, że przy udziale Kancelarii nasi Klienci wzmacniają swoją pozycję na rynku, wielu z nich osiągnęło pozycję liderów w swoich branżach a dwóch zostało wprowadzonych na Warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. Taka współpraca to źródło zdobywania nowych doświadczeń i doskonalenia umiejętności. 

Warto wspomnieć, że Kancelaria Zubrzycki, to nie tylko wieloletnie doświadczenie i biznesowe spojrzenie na sprawy, ale przede wszystkim prężny, dynamiczny i zgrany zespół, który stanowi o sile i pozycji Kancelarii Zubrzycki na rynku.