Nasze motto

Zawsze mamy na uwadze i stawiamy na pierwszym miejscu interes Klienta i osiągnięcie dla niego najbardziej optymalnego rezultatu.

Kim jesteśmy

Witamy na stronie Kancelarii Radcy Prawnego „Jarosław Zubrzycki”.

Kancelarii, którą jak wierzymy, charakteryzuje nowoczesny i profesjonalny styl. Mając na uwadze podstawowe zadanie jakim jest szybka, profesjonalna i skuteczna obsługa Klientów, zawsze z uwzględnieniem ich interesów i osiągnięcia optymalnego rezultatu, dbamy jednocześnie o stworzenie serdecznej i przyjaznej atmosfery wśród zespołu ludzi, którzy tworzą Kancelarię.

Ładuję...

Co robimy

Nieruchomości

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie inwestycji deweloperskich i na nieruchomościach.

Zobacz więcej

Fuzje i przejęcia

Kancelaria świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego przy transakcjach łączenia lub przejęć podmiotów gospodarczych. Dotychczas przeprowadzane transakcje dotyczyły m.in. branży telekomunikacyjnej, deweloperskiej, medialno-rozrywkowej.

Zobacz więcej

Prawo administracyjne

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w sprawach z zakresu postępowań przed organami administracji. Doświadczenia Kancelarii pozwalają na oferowanie doradztwa prawnego i reprezentowania klientów w postępowaniach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem różnego rodzaju zezwoleń.

Zobacz więcej

Sprawy korporacyjne

W zakres usług Kancelarii wchodzi też kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych w sferze korporacyjnej.

Zobacz więcej

Kontrakty handlowe

Prawo pracy

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Zespół prawników Kancelarii zajmujących się doradztwem z zakresu prawa pracy posiada doświadczenie zarówno w doradztwie w indywidualnych sprawach jak i w prowadzeniu sporów sądowych z zakresu prawa pracy przed sądami wszystkich instancji.

Zobacz więcej

Sprawy sądowe i arbitraż

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw zarówno przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, jak i sądami polubownymi w całym kraju, w tym przed Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie.

Zobacz więcej

Prawa autorskie, ochrona danych osobowych